X-MOTORSPORT AUTORYZOWANY SERWIS OBSŁUGI POJAZDÓW
logo1 logo2  logo3  logo4  castrol  motullogo 

 

                                       

AUTO-CREW X-Motorsport

ul. Modrzewiowa 3
85-631 Bydgoszcz

tel. (52) 371-04-70
+48 508 189 412

 

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów CB/008/P


ul. Modrzewiowa 3
85-631 Bydgoszcz

tel. (52) 371-04-70
+48 508 189 412 
+48 603 602 102

Diagności :


Krix Paweł

tel. +48 508 189 412

Krix Zdzisław

tel. +48 603 602 102

Serwis AUTO-CREW  X-MOTORSPORT

Przeglądy i naprawy

 

Zostawiając swoje auto w serwisie Autocrew X-Motorsport mogą Państwo liczyć na kompetentne wykonanie usługi.

 

Jest to doskonałe miejsce na wykonanie przeglądu okresowego jak również na usunięcie usterki w aucie. Dzięki ścisłemu powiązaniu AutoCrew z firmą Bosch, pracownicy AutoCrew  szkoleni są w Centrum Szkoleniowym Bosch co zapewnia im wiedzę i stały kontakt z nowinkami technicznymi. Oprócz szkoleń mamy również dostęp do dokumentacji technicznej obejmującej wszystkie marki i modele samochodów.

 

Regulacje GVO

 

Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta, również w okresie obowiązującej gwarancji całopojazdowej. Rozwój oferty usługowej sieci jest konsekwencją stale rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego. Zapewniamy pełną obsługę samochodów wszystkich marek w zakresie przeglądów okresowych, diagnostyki oraz napraw mechanicznych i elektrycznych przy wykorzystaniu części spełniających definicję części oryginalnych.

 

Przeglądy eksploatacyjne wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów samochodów w zakresie określanym w dokumentacji producenta lub w książce serwisowej pojazdu. Montaż wyłącznie części zgodnych z oryginałem w myśl obowiązujących przepisów GVO. Zgodnie z obowiązującymi od 01.11.2004 przepisami GVO wykonywanie przeglądów okresowych poza siecią warsztatową producenta pojazdu nie ogranicza praw właściciela pojazdu do roszczeń gwarancyjnych. 

 

Naprawy bieżące i eksploatacyjne wykonywane na podstawie dokumentacji technicznej Bosch ESI[tronic] zgodnej z wytycznymi producentów pojazdów.

 

Dokumentacja techniczna wykorzystywana przez nasz serwis dostarczana jest przez firmę Bosch w postaci abonamentu oprogramowania ESI[tronic]. Zakres dokumentacji obejmuje m. in.:

 

 

Oferowane usługi

 

 Czy wiedzą Państwo, że w Państwa samochodzie prawdopodobnie dziesiątki części oraz podzespołów  jest produkowanych w fabrykach Bosch? Dlatego też powierzenie auta w ręce fachowców z Autocrew gwarantuje obsługę kompleksową.

 

 Zakres usług oferowanych przez AutoCrew X-MOTORSPORT :

 

  • przeglądy okresowe
  • diagnostyka i obsługa układów hamulcowych
  • diagnostyka silników benzynowych i wysokoprężnych
  • naprawa układów ABS/ASR/ESP
  • diagnostyka i naprawa układów przeniesienia napędu
  • naprawa zawieszeń
  • naprawy mechaniczne
  • obsługa klimatyzacji
  • chip-tuning
  • serwis opon
Copyright © 2011 X Motor Sport Bydgoszcz